Danışma Hattımız
0(388) 212 07 29
       -YÜKSEK TEKNOLOJİ-
        


SOYLU PEN
PVC KAPI PENCERE VE PANJUR SİSTEMLERİ
   SOYLU PEN
KATLANIR CAM VE BALKON SİSTEMLERİ

SOYLU PEN
      SİNEKLİK
SİSTEMLERİ
SOYLU PEN
      SİNEKLİK
SİSTEMLERİ


Plise Sineklik

Her türlü doğrama sistemine ideal çözüm.
Katlanır pileli tüller sayesinde plise sinekliğin istenilen yerde durma imkanı vardır.Dekoratif görünüm, kolay kurulum ve kullanım olanağı sağlar.
Özellikler
Alt eşik ile rahat hareket imkanı verir.
Basitçe el ile istenilen yöne hareket ettirilebilir.
Çoklu renk seçeneği
Gizli ayar sistemi
Kullanılan tüller % 100 polyester olup suya ve güneşe dayanıklıdır.
Alt penellerde bulunan rüzgar stopu mevcuttur.
Duble yapma imkanı
Panjurlu pencerelere montaj imkanı
Kapalı profil sistemi
Bu sistem sayesinde profilinize açma ve kapama sırasında toz kir gibi yabancı maddeler girip orada birikinti yapmaz.

  
Stor Sineklik

Stor Sineklik yaylı bir makara üzerine telin sarılarak hareketi ile çalışır. 

Sinek teli, su ve güneşe dayanıklı bir plastik malzeme ile kaplanmıştır.

Sineklik teli sağ ve sol kenarlardaki aluminyum profil içersinde hareket eder. Telin kenarlarını yan kısımlara takılan bu profiller muhafaza eder. Tel kenarlarına sıcak kaynak ile takılan plastik düğmeler ray içersinden çıkmasını önler. 

Sinekliği aşağı indirdikten sonra alt kısmına kilitleyen yay aparatı mevcuttur.

Sürme Sineklik

Tek ve çiftli çalışan modelleri vardır PVC sürme pencerelerde kullanılır. İstenirse yerinden çıkarılabilir sürme kapı ve pencereler gibi yatay olarak çalışır. Sürme sineklik PVC + alüminyum pencere ve kapılarda dışarıdan monte edilir.

 Sürme Sinekliğin en önemli özelliği rulmanlar üzerinde çalışmasıdır. Kullanım kolaylığı sağlar ve yer kaplamaz.

 
Sabit Sineklik

Sabit sineklik giriş kat dairelerde kullanılması tavsiye edilir. Diğer sineklik modellerine nazaran kullanımı biraz farklıdır kedi, köpek vs gibi hayvanların içeri yada dışarı çıkmasını engeller. Küçük çocuklarında dışarı sarkmasını engellediği için tercih edilen bir modeldir. Kolaylıkla çıkarılabilir, temizlenebilir. Her yere uygulanabilir .

Menteşeli sinekliğe alternatif olan sabit sineklik son derece fonksiyoneldir. Temizliği kolaydır. Sadece havalandırmak için açılan pencereler için idealdir. Basit takma şekli ile sezon başında ve sonunda rahatlıkla yerinden çıkarılabilir.İçe Açılır Sineklik

İçe Açılım Sineklik Pencerenizin dışında panjur, korkuluk olsa dahi hiç sorun olmadan pencerenizi ve daha sonra sinekliğinizi içe doğru açmanızı sağlayan bir sistemdir.

Soylu Pen tarafından tavsiye edilen en kullanışlı sineklik sistemlerinden bir tanesidir.

 
Menteşeli Sineklik

Önünde bir engeli olmayan (panjur korkuluk vs vs) pencerelerede kullanılar pencere dışına monte edilir istenirse çıkarılabilir temizlenmesi kolaydır dışarı doğru açılır . Sürekli kullanılan kapı veya pencerelerde menteşeli sineklik kullanmak sabit sinekliğe göre avantajdır. 

Sabit sinekliğe bazı aksesuarların takılmasıyla menteşeli sineklik oluşmuştur. Takılan aksesuarlar sinekliğin kapı veya pencere ile uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlar. 

Siparişe göre her ölçüde hazırlanıp pencere ve balkon kapılarına kolayca monte edilebilir. Dişli aksamı aşınmaya da yanıklı olup bol yedekleri bulunmaktadır.