Danışma Hattımız
0(388) 212 07 29
       -YÜKSEK TEKNOLOJİ-
        


SOYLU PEN
PVC KAPI PENCERE VE PANJUR SİSTEMLERİ
   SOYLU PEN
KATLANIR CAM VE BALKON SİSTEMLERİ
 SOYLU PEN
ALÜMİNYUM DOĞRAMA
 SİSTEMLERİ
 SOYLU PEN
ALÜMİNYUM DOĞRAMA
 SİSTEMLERİ


Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğrama sistemleri çağımızda yaygın olarak kullanılan malzeme ve uygulama biçimidir. Ahşap doğrama ile kıyaslandığında yangına, korozyona ve diğer atmosfer etkilerine dayanımı üst düzeydedir. PVC doğrama ile kıyaslayacak olursak, profil çeşitliliği, estetik seçenekler, uygulama pratiği ve dayanım bakımından her zaman üstündür; geri dönüşüm özelliği ve PVC gibi petrokimya türevi plastik mamul ihtiva etmemesi özellikleriyle de doğaya saygı kriterlerine uygun bir malzemedir ve insan sağlığına PVC gibi negatif etkileri yoktur. Özetle uzun ömürlü, çevreci, ısı yalıtımlı ve dekoratif olması nedeniyle yapılarda alüminyum doğrama tercih edilmelidir.

  Alüminyum Kapı

Alüminyum Kapı eşsiz, yüksek kaliteli ve ileri teknoloji gerektiren çağdaş çözümler sunmaktadır. Alüminyum kapı neredeyse %100 geri dönüştürülebilir. Alüminyum geri dönüşümü zaman, yeniden eritme işlemi birincil metal üretimi için gerekli olan enerjinin sadece yaklaşık %5 gerektirir. Bina giriş kapısı Ağırlığı, alüminyum göz önüne alındığında, güçlü ve dayanıklı bir malzemedir. Alüminyum katlanır kapı profillerden yapılmış ürünler minimum bakım gerektirir. Alüminyum kapı Sistemleri bakım gereksinimlerini en aza indirmek ve mülk sahipleri ve kiracılar tarafından takdir edilmektedir, güvenilik fonksiyonlarını sağlamak için yapılmaktadır.


  Soylu Pen Alüminyum Doğrama Uygulama Çeşitleri:

Alüminyum doğrama kapı & pencere sistemleri, alüminyum sineklik, alüminyum cephe giydirme sistemleri, alüminyum güneş kırıcı, alüminyum pergola, alüminyum ışıklık, alüminyum ofis bölme, alüminyum asma tavan, alüminyum kompozit cephe, alüminyum güvenlik panelleri, alüminyum korkuluk, alüminyum küpeşte, alüminyum doğrama kış bahçesi, alüminyum sundurma, alüminyum kutu profil uygulamaları.