Danışma Hattımız
0(388) 212 07 29
       -YÜKSEK TEKNOLOJİ-
        


SOYLU PEN
PVC KAPI PENCERE VE PANJUR SİSTEMLERİ
   SOYLU PEN
KATLANIR CAM VE BALKON SİSTEMLERİ
SOYLU PEN
  OTOMOSYON
SİSTEMLERİ
SOYLU PEN
  OTOMOSYON
SİSTEMLERİ


Fotoselli Kapılar

Fotoselli kapı, ortam havasını muhafaza etmenin yanı sıra hijyen içinde bizlere çok büyük bir katkı sağlamaktadır,Artık iş yerlerimizin olmazsa olmazlarından biridir,Her türlü mimari projelerde, hastahanelerde, hava limanlarında, ofislerde, yoğun kullanıma uygun her yerde bu kapıları görebilirsiniz, Açık, yarım açık, tek yön giriş, kapalı gibi özelliklere sahip özel bir ürünümüzdür. Halk arasında Radarlı Kapı, Otomatik Kapı, Otomatik Cam kapı, Sensörlü Kapı, Yanakayar Cam Kapı, gibi birçok isimle tanınır.

Kendi üretimimiz olan bu kapılar iki hareketli iki sabit,tek hareketli,tek hareketli tek sabit, profil çerçeveli ve cam cama olarak tasarlanıp mekanınıza uygun hale getirilebilir imalatımız vardır.

Bariyerli Kapılar

Hızlı giriş çıkış ve yoğun araç trafiğine uygun olarak tasarlanmış bariyer sistemlerimiz,otopark alanlarınızı yabancı araçlara karşı korumakta bire bir çözümdür.

Soylu Pen Otomatik Bariyer Sistemlerimiz Ogs Geçiş, Kgs Geçiş, Kumandalı Geçiş, gibi bir çok fonksiyonel sistemle çalışabilir özelliktedir,Bu özel ürünümüz uygun fiyat, ve kaliteli hizmetle siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır, Ürünlerimizi bir çok kurumsal firmanın ve çok araçlı sitelerin önünde görebilirsiniz.